صفحهٔ اصلي
رویدادهای مرتبط با دانشگاه
فرصت انتخاب واحد تكمیلی در اسفندماه/ دانشجویان نگران انتخاب واحد برای ترم بهمن نباشند


مدیركل توسعه شبكه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینكه دانشجویان نگران انتخاب واحد برای ترم بهمن نباشند گفت: بیش از 2 میلیون نمره درسی دانشجویان در سیستم آموزشیار ثبت شده است. 

دكتر ایمان عطارزاده مدیركل توسعه شبكه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینكه تاكنون دو میلیون و 22 هزار و 90 نمره درسی دانشجویان در سیستم آموزشیار ثبت شده است، گفت: این تعداد نمره مربوط به ترم اول سال تحصیلی 1399-1400 است كه در سیستم وارد شده است.

وی خاطرنشان كرد: ترم بهمن ماه در دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل همزمانی انتخاب واحد دانشجویان، ثبت نام ورودی های جدید، برگزاری امتحانات، ثبت نمرات و رسیدگی به اعتراضات دانشجویان از فشردگی بسیار بالایی برخوردار بود و مقرر شد تا زمانی برای انتخاب واحد تكمیلی دانشجویان و حذف و اضافه در نظر گرفته شود.

مدیركل توسعه شبكه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی افزود: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به هیچ عنوان نگران فرایند انتخاب واحد خود برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-99 (بهمن ماه) نباشند، چرا كه بدون شك فرصت لازم برای تمام دانشجویان به منظور انتخاب واحد فراهم می شود.

وی با اشاره به جزئیات برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد تكمیلی و حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم، گفت: براساس این برنامه زمان‌بندی، انتخاب واحد تكمیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم كه توسط سامانه آموزشیار انجام می شود، از اول اسفند الی 6 اسفند ادامه دارد.

دكتر عطارزاده افزود: حذف و اضافه نیمسال دوم از تاریخ 9 تا 14 اسفندماه انجام خواهد شد. دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای انتخاب واحد در نیمسال دوم سال جاری باید به سامانه آموزشیار به آدرس http://edu.iau.ac.ir مراجعه كنند.

مدیركل توسعه شبكه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در پایان تأكید كرد: در حال فراهم كردن و توسعه زیرساخت های لازم برای سامانه آموزشیار هستیم تا كیفیت خدمات ارائه شده به دانشجویان ارتقاء یابد.

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی