صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، میزبان كمیسیون دانشجویی دهه فجر شهرستان


   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از برگزاری جلسه كمیسیون دانشجویی دهه فجر شهرستان در این دانشگاه خبر داد.

   دكتر قاسم قاسمی با بیان اینكه در آستانه ایام‌الله دهه‌فجر و چهل‌وسومین سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم گفت: جلسه كمیسیون دانشجویی دهه فجر سبزوار با حضور مسئول دفتر امام جمعه شهرستان، مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان و نمایندگان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالی این شهرستان در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برگزار شد.

   وی كه ریاست كمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان سبزوار را نیز بر عهده دارد با اشاره به گوشه‌ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی، علاوه بر اینكه خود از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است كه در سال در61 با كمك و مساعدت معمار بزرگ انقلاب، امام راحل، بنیان گذاشته شد، در سال 63 نیز واحد دانشگاهی آن در سبزوار، به‌عنوان اولین دانشگاه تاسیس‌شده در شهرستان،  فعالیت علمی خود را آغاز نموده و تاكنون با بیش از 37 هزار فارغ‌التحصیل، منشاء خدمات ارزنده‌ای به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.


   تشریح برنامه‌ها، بیان نقطه نظرات و ارائه‌ انتقادات و پیشنهادات از سوی نمایندگان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالی شهرستان، از دیگر برنامه‌های جلسه اخیر كمیسیون دانشجویی دهه فجر سبزوار بود. /ه.د

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار